Szent László király élete, uralkodása (videó)

2021 decemberében beneveztünk a „Jancsó Benedek” történelmi emlékversenyre. A megadott téma: Szent László király élete, uralkodása. A feladat egy játékfilm elkészítése volt, amit sikeresen tudtuk teljesíteni, támogatóinknak, segítő tanáraiknak, együttműködő diákjainknak köszönhetően. A videó elindításához kattints ide vagy a képre.

A gyergyóalfalvi Sövér Elek Szakközépiskola három diákjával (Gál Eszter – VII. A., Sándor Krisztián VII. B., Lőricz Andrea VIII. A.) 2021 decemberében beneveztünk a „Jancsó Benedek” történelmi emlékversenyre. A megadott téma: Szent László király élete, uralkodása. A feladat egy játékfilm elkészítése volt, amit sikeresen tudtuk teljesíteni, támogatóinknak, segítő tanáraiknak, együttműködő diákjainknak köszönhetően.

Anyagi és más jellegű támogatásukat köszönjük!

ASOCIATIA SCHOLA MARIAE EGYESÜLET

I. I. SÁNDOR B. LEVENTE

SÖVÉR ELEK SZAKKÖZÉPISKOLA DIÁKÖNKORMÁNYZATA

GYERGYÓALFALVI RÓMAI-KATOLIKUS PLÉBÁNIA

Köszönjük MIKLÓS KRISZTINA magyar szakos és FUNKENHAUZER ZSÓFIA rajz szakos tanárnők segítségét!

Együttműködő diákok:

ILYÉS ALEX TAMÁS – operatőr és vágó

BARICZ DOROTTYA

KARI TAMARA

PÉTER ISTVÁN

FÜLÖP SZILVESZTER

GÁL MÁTÉ

LACZKÓ BÁLINT JENŐ

                                                            Tisztelettel, Fazakas Gizella, történelemtanár

Kategória: Hírek, események | A közvetlen link.