Mennyire biztonságos a Te online tered?

képregénykészítő pályázat

A  Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat által meghírdetett képregénykészítő pályázaton  iskolánk hetedik osztályos tanulója, Baricz Lukács  ötödik helyzést ért el saját korosztályában  képregényével ez év májusában.

A zaklató magatartást az online lehetőségek és eszközök jelentősen megkönnyítik.
Az internetes zaklató előtt sok lehetőség nyílik a támadásra, több forrásból gyűjthet információt az áldozatáról, ha az magáról sok adatot megad a neten, ugyanakkor könnyen meg tudja őrizni az anonimitását. Sokszor nem is tűnik súlyosnak egy zaklatás, de már egy iskolai csínytevés is könnyen járhat romboló, lelkileg rendkívül megterhelő és súlyos következményekkel.

A Nemzetközi Gyemekmentő Szolgálat által meghírdetett képregégypályázat célja, hogy kitalált vagy megtörtént tanulságos történetüket elmeséljék a pályázók képregény formájában, hogy mindenki okulhasson belőle!

Nézzétek Baricz Lukács pályázatra beküldött munkáját!

Szeretettel gratulálunk neki!

Kategória: Hírek, események | A közvetlen link.