Ne Bántsátok Egymást!

Kedves Olvasóink! Osztályunkkal belevágtunk a Ne Bántsátok Egymást kampányba, aminek céljai közé tartozik az egymásrafigyelés, az empátia, az egymás iránti tisztelet gyakorlása.

https://kamaszfesztival.hu/ne-bantsatok-egymast/?fbclid=IwAR3K877P-_oMrSYTSSkdMgDy7E6G0t0eYethSOeZZlM9Xuhwgbqqai-tU7U A program kampányszerűen hívja fel a figyelmet a támogató, védő környezet kialakításának fontosságára. A programban résztvevők elköteleződnek a bántalmazó és zaklató magatartás elutasítása mellett, és arra ösztönzik egymást, hogy figyeljenek társaikra, közösségükre. Hallattassák hangjukat baj esetén. Ne nézzék végig, legyen szó akár fizikai, akár érzelmi, akár verbális bántalmazásról. Mivel egész tanévben a Társadalmi nevelés óra keretében belül tanultuk ezen értékeket, egyöntetűen aláírtuk a kampány paktumát, és kijelentettük, hogy piros lapot adunk a bántalmazásnak. Tartsatok velünk ti is. Ne Bántsátok Egymást! – kamaszfesztival.hu

Koncsag Dorka

Kategória: Hírek, események | A közvetlen link.