Eredményeink

A tanuló neveOsztályVersenyA verseny szintjeFelkészítő pedagógusHelyezés/premiul
Iánosi BarbaraVII ACarte frumoasa, cinste cui te-a scris interjudeteanClaudia Vasloban6.20
Gál Eszter Kinga-VII BCarte frumoasa, cinste cui te-a scrisInterjudeteanClaudia Vasloban5.30
Baricz RekaVIII ACarte fumoasa, cinste cui te-a scrisInterjudeteanClaudia Vasloban6.50
Bege ZalanVIII ACarte frumoasa, cinste cui te-a scrisInterjudeteanClaudia Vasloban7.00
Nagy ZsomborVIII BCarte frumoasa, cinste cui te-a scrisInterjudeteanClaudia Vasloban
Gál BorókaIII. AKriza János Mesemondó versenyMegyeiTörök Ildikó - KingaIII. hely
Lőrincz DóraIII. AFürkész Helyesírás versenyMegyeiTörök Ildikó - KingaII. hely
Lőrincz DóraIII. AFürkész Helyesírás versenyOrszágosTörök Ildikó - KingaVII.hely
Gál BorókaIII. A"Szól a rege ősi módra" regemondó versenyMegyeiTörök Ildikó - KingaII. hely
Gál BorókaIII. ADunán innen, Tiszán túl ifj. népműv. tehetségkutatóElődöntőTörök Ildikó - KingaDicséret
Gál BorókaIII. AKárpátmedencei szavalóverseny NemzetköziTörök Ildikó - KingaDicséret
Balog BarbaraIII. ANapsugár öttusa sportversenyMegyeiTörök Ildikó - KingaII. hely
Máté SzabolcsIII. ANapsugár öttusa sportversenyMegyeiTörök Ildikó - KingaII. hely
Jánosi BernadettIII. ANapsugár öttusa sportversenyMegyeiTörök Ildikó - KingaII. hely
Lőrincz DóraIII. ANapsugár öttusa sportversenyMegyeiTörök Ildikó - KingaII. hely
Munteanu RaulIII. AMesék szárnyán - Internetes levelezőversenyOrszágosTörök Ildikó - KingaI. hely - Aranyérem
Vaszi ZsófiaIII. AMesék szárnyán - Internetes levelezőversenyOrszágosTörök Ildikó - KingaI. hely - Aranyérem
Magyari RékaIII. AMesék szárnyán - Internetes levelezőversenyOrszágosTörök Ildikó - KingaI. hely - Aranyérem
Máté SzabolcsIII. AMesék szárnyán - Internetes levelezőversenyOrszágosTörök Ildikó - KingaI. hely - Aranyérem
Lőrincz DóraIII. AMesék szárnyán - Internetes levelezőversenyOrszágosTörök Ildikó - KingaI. hely - Aranyérem
Jánosi BernadettIII. AMesék szárnyán - Internetes levelezőversenyOrszágosTörök Ildikó - KingaI. hely - Aranyérem
Jánosi ÁbelIII. AMesék szárnyán - Internetes levelezőversenyOrszágosTörök Ildikó - KingaI. hely - Aranyérem
Vargyas Csongor HubaIII. AMesék szárnyán - Internetes levelezőversenyOrszágosTörök Ildikó - KingaII. hely - Ezüstérem
Dezső SáraIII. AMesék szárnyán - Internetes levelezőversenyOrszágosTörök Ildikó - KingaII. hely - Ezüstérem
Gál BrigittaIII. AMesék szárnyán - Internetes levelezőversenyOrszágosTörök Ildikó - KingaII. hely - Ezüstérem
Jánosi BernadettIII. ASzelek szárnyán - Internetes levelezőversenyOrszágosTörök Ildikó - KingaI. hely - Aranyérem
Gál BrigittaIII. ASzámok szárnyán - Internetes levelezőversenyOrszágosTörök Ildikó - KingaII. hely - Ezüstérem
Lőrincz DóraIII. ABilingv román - magyar kétnyelvű kompetencia versenyOrszágosTörök Ildikó - KingaI. hely - Aranyérem
Ambrus KrisztiánII.BZrínyi Ilona MatematikaversenyMegyeiSzabó Ágoston-AttilaXX. hely
Dobai AnnaII.BMesék szárnyán - Internetes levelezőversenyOrszágosSzabó Ágoston-AttilaI. hely - Aranyérem
Gál Hajnalka-ViolaII.BSzelek szárnyán - Internetes levelezőversenyOrszágosSzabó Ágoston-AttilaI. hely - Aranyérem
Lőrincz AndreaV.ASimony zsigmond helyesírási versenyMegyeiOláh EnikőV. hely
Simon SzilviaVI.BKányádi Sándor:Fától fáigOrszágosAmbrus KláraI.hely
Simon SzilviaVI.B.Kárpátmedencei szavalóverseny NemzetköziAmbrus KláraI.hely
Gál AbigélII.AKányádi Sándor megyei szavalóverseny, II hely
Gál AbigélII.AKányádi Sándor megyeközi szavalóverseny, I. hely
Magyari KrisztaII.AKedvenc magyar népmesék, Kárpát medencei rajzverseny, közönségdíj
Magyari KrisztaII.AMagyar zászló és címer, Kárpát medencei rajzverseny, lll. heyezés
Dobai DorkaII.ASzavak szárnyán levelezőverseny, aranyérem
Gál BarnabásII.ASzavak szárnyán levelezőverseny, aranyérem
Vasi ÁkosV.BTERRA Földrajz TantárgyversenykörzetiJakab-Bálint MártonI. hely
Kiss PéterV.BTERRA Földrajz TantárgyversenykörzetiJakab-Bálint MártonIII.hely
Koncsag SzilárdVI.ATERRA Földrajz TantárgyversenykörzetiJakab-Bálint MártonI. hely
Simon SzilviaVI.BTERRA Földrajz TantárgyversenyKörzetiJakab-Bálint MártonIII.hely
Gál MenyhértVII.BTERRA Földrajz TantárgyversenyKörzetiJakab-Bálint MártonI. hely
Gál BalázsVII.BTERRA Földrajz TantárgyversenyKörzetiJakab-Bálint MártonIII.hely
Koncsag SzilárdVI.ATERRA Földrajz TantárgyversenymegyeiJakab-Bálint MártonIII.hely
Kiss KrisztinaVIII.BFöldrajz OlimpiászmegyeiJakab-Bálint MártonIV.hely
Csata EnikőXX. Regionális Környezetvédelmi DiákkonferenciaországosKiss ArnoldSapientia EMT különdíja
Tamás AlexandraXX. Regionális Környezetvédelmi DiákkonferenciaországosKiss ArnoldSapientia EMT különdíja
Kovács LeventeVIIIIX. Laborkukac DiákvetélkedőországosKiss ArnoldII. díj
Jánosi BarbaraVIIIIX. Laborkukac DiákvetélkedőországosKiss ArnoldII. díj
Kiss ZsofiaVIIIIX. Laborkukac DiákvetélkedőországosKiss ArnoldII. díj
Nagy CsongorVIIIIX. Laborkukac DiákvetélkedőországosKiss ArnoldII. díj
Csata EnikőXTudományos DiákszimpóziumországosKiss Arnold
Incze EmeseXTudományos DiákszimpóziumországosKiss Arnold
Kiss HannaIIIEuropean School Chess ChampionshipEBKiss ArnoldV. hely
Kiss AbigélIEuropean School Chess ChampionshipEBKiss Arnoldbronzérem
Kiss AbigélIMozgásban 7 sportágbanmegyeköziKiss ArnoldI. hely
Kiss HannaIIIMozgásban 7 sportágbanmegyeköziKiss ArnoldII. hely
Kiss HannaIIIXXIII. FISCA Nemzetközi SakkfesztiválnemzetköziKiss ArnoldI. hely
Kiss AbigélIXXIII. FISCA Nemzetközi SakkfesztiválnemzetköziKiss Arnold
Kiss HannaIIIXIII. Maros Kupa SakkversenymegyeköziKiss ArnoldII. hely
Kiss AbigélIIIXIII. Maros Kupa SakkversenymegyeköziKiss ArnoldIII. hely
Kiss AbigélIElisabeta Polihroniade Országos Iskolás SakkversenyországosKiss ArnoldI. hely
Kiss HannaIIIElisabeta Polihroniade Országos Iskolás SakkversenyországosKiss ArnoldII. hely
Kiss HannaIIIIskolai Sakkcsapatok Országos DöntőjeországosKiss ArnoldI hely
Kiss AbigélIIskolai Sakkcsapatok Országos DöntőjeországosKiss ArnoldI hely
Madarász RitaIIIIskolai Sakkcsapatok Országos DöntőjeországosKiss ArnoldI hely
Laczkó ÁronIVIskolai Sakkcsapatok Országos DöntőjeországosKiss ArnoldI hely
Lőrincz AndreaVEMMVkörzetiBencző PiroskaIII.
Lőrincz AndreaVmatematika tantárgyversenykörzetBencző Piroskadicséret
Lőrincz AndreaVCsillagszerző matematikaversenymegyeiI.
Lőrincz AndreaVCsillagszerző matematikaversenyországosV
Lőrincz AndreaVDezső Gábor EmlékversenymegyeiII
Lőrincz AndreaVVályi Gyula EmlékversenyII
Vargyas TamásVEMMVkörzetiBencző Piroskadicséret
Vargyas TamásVmatematika tantárgyversenykörzetiIII
Vagyas TamásVDezső Gábor EmlékversenyII
Vargyas TamásVVályi Gyula EmlékversenyIV
Vargyas TamásVVályi Gyula Emlékverseny
Török TímeaVIBolyai matematika csapatversenymegyeiBencző PirosksIII
Török TímeaVIBolyai János EmlékversenyII
Török TímeaVIEMMVkörzetiI
Török TímeaVImatematika tantárgyversenykörzetiIII
Török TímeaVImatematika tantárgyversenymegyeidicséret
Simon SzilviaVIBolyai matematika csapatversenymegyeiBencző PiroskaIII
Simon SzilviaVIEMMVkörzetidicséret
Simon SzilviaVImatematika tantárgyversenykörzetiI
Simon SzilviaVIDezső Gábor EmlékversenyII
Koncsag ZsófiaVIBolyai matematika csapatversenymegyeiBencző PiroskaIII
Koncsag ZsófiaVIDezső Gábor EmlékversenyII
Koncsag ZsófiaVIBolyai János EmlékversenyII
Koncsag ZsófiaVIVályi Gyula EmlékversenyII
Kocsag ZsófiaVICsillagszerző matematikaversenymegyeidicséret
Gál BeátaVIBolyai matematika csapatversenymegyeiBencző PiroskaIII
Gál BeátaVIBolyai János EmlékversenyII
Török TímeaVIMatlapBencző Piroska
Simon SzilviaVIMatlap
Kocsag ZsófiaVIMatlap
Gál BeátaVIMatlap