Megérkeztek a táblagépek

Megkezdődik a táblagépek kiosztása azoknak akik ezt kérték.

December 2.-án és 3.-án kiosszuk a táblagépeket azoknak akik kérték. A táblagépek csak oktatási, tanulási célra használhatók, az iskola leltárába vannak bevéve. a tanulók haszálatra kapják szerződés alapján – amit az egyik szülő (vagy gyám) és a diák fog aláírni, felelősséget vállalva a gépek megfelelő használatára és tanév végén a gépek leadására. Az alábbi programálás szerint  az egyik szülő és a gyermek  jöjjön az iskolába az 1-es terembe  és hozzák a szülő személyi igazolványát a szerződés kitöltéséhez.

Dec. 2. szerdán: 13 órától  az  V. osztály

13óra30perckor   a VI. osztály

14 órától a   VII. osztály

14 óra30perckor a    VIII. osztály

15 órakor a líceumi osztályok

Dec.3-án csütörtökön :   13 órától IV. osztály

13óra30perckor  a III. osztály

14 órától a      II. osztály

14 óra30perckor az    I. osztály

15 órakor az előkészítő osztályok

Kategória: Hírek, események | A közvetlen link.