Beiratkozás az óvodába

Tisztelt Szülők!

A  iskola vezetősége értesíti a tisztelt szülőket hogy a 2020-2021-es tanévre történő óvodai beiratkozás az alábbi időpontban és feltételek szerint történik:

Az óvodai beíratás időpontja: 2020.június 8-tól – 2020.július 3 – ig,

Azon gyermekek jelentkezését várjuk, akik  2020. augusztus 31-ig betöltik a harmadik életévüket.

            Beiratkozni lehet on-line a honlapra feltöltött kérés és a szükséges okmányok alapján történik. A kérést le kell    tölteni itt  ,kinyomtatni,  kitölteni, aláírni, beszkennelni (fényképezni nem lehet) a többi dokumentummal együtt és elküldeni az iskola e-mail címére: gs.soverelek@eduhr.ro

            Azon személyeknek, akik nem tudják megoldani az on-line beiratkozást, a kinyomtatott kéréseket megtalálják az iskola főbejáratánál.  A kérés kitöltése után a szükséges dokumentációt adják le az iskola titkárságán. A kérés kitöltésénél három óvoda megjelölésére van lehetőség.

 

Az óvodai beiratáshoz szükséges okmányok:

 

  • a gyermek születési anyakönyvi kivonat másolata
  • mindkét szülő személyi igazolvány másolata
  • fizetési igazolás (napközis csoport esetén)

 

Azon gyermekek, akik 2020. szeptember 1-je után töltik be a harmadik életévüket a fennmaradt helyekre jelentkezhetnek 2020. július 20-tól 2020. augusztus 10-ig.

Az iskola vezetősége

Kategória: Hírek, események | A közvetlen link.